Güncel Manşet

Apar topar hastaneye kaldırılan ünlü rapçi, ameliyat oldu

Sevilen rap sanatçısı Eypio, apandist patlaması sonucu hastanelik oldu. Apar topar ameliyata alınan şarkıcının operasyonu da başarılı geçti. Apar topar hastaneye kaldırılan ünlü rapçi, ameliyat oldu Şarkılarıyla geniş bir hayran..

Apar topar hastaneye kaldırılan ünlü rapçi, ameliyat oldu

Sevilen rap sanatçısı Eypio, apandist patlaması sonucu hastanelik oldu. Apar topar ameliyata alınan şarkıcının operasyonu da başarılı geçti.

Apar topar hastaneye kaldırılan ünlü rapçi, ameliyat oldu

Şarkılarıyla geniş bir hayran kitlesine ulaşan ve son olarak O Ses Türkiye Rap yarışmasında jüri üyeliği yapan rapçi Eypio, hastanelik oldu. Önceki gün sahne öncesi birden sancılanan ünlü sanatçı apar topar hastaneye kaldırıldı. Apandisti patlayan rapçinin acil ameliyata alındığı ve sağlık durumunun da iyi olduğu öğrenildi.

apandisti-patlayan-rapci-eypio-ameliyat-oldu-16566275_9794_m

“KISA BİR DİNLENME SONRASI KONSERLERE DEVAM”

Şarkıcının hasta yatağında çekilen bir fotoğrafı hesabından paylaşılarak “Apandisit patladı. Ameliyattan sonra görüşürüz” denildi. Operasyonu başarılı geçen ve hastaneden taburcu olan Eypio, “Arayan, ziyarete gelen herkese teşekkürler. Doktoruma ve sağlık ekibine de teşekkür ediyorum. Ameliyatım iyi geçti ve bugün hastaneden çıktım. Kısa bir dinlenme sonra konserlere devam” ifadelerine yer verildi.

apandisti-patlayan-rapci-eypio-ameliyat-oldu-16566275_2734_m

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL