Manşet Siyaset

MHP lideri Devlet Bahçeli: “Asıl maksadını saklayan ülkeler 14 Mayıs hayali kuruyor”

14 Mayıs’ta Aziz Milletim Sıra Sende Toplantılarının üçüncü ve son durağı olan Antalya’da halka hitap eden MHP lideri Devlet Bahçeli “Asıl maksadını saklayan ülkeler 14 Mayıs hayali kuruyor” ifadelerini kullandı…

MHP lideri Devlet Bahçeli: “Asıl maksadını saklayan ülkeler 14 Mayıs hayali kuruyor”

14 Mayıs’ta Aziz Milletim Sıra Sende Toplantılarının üçüncü ve son durağı olan Antalya’da halka hitap eden MHP lideri Devlet Bahçeli “Asıl maksadını saklayan ülkeler 14 Mayıs hayali kuruyor” ifadelerini kullandı.

MHP lideri Devlet Bahçeli: “Asıl maksadını saklayan ülkeler 14 Mayıs hayali kuruyor”

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli 14 Mayıs’ta Aziz Milletim Sıra Sende Toplantılarının üçüncü ve son durağı olan Antalya Kepez Miting Alanı’nda vatandaşlarla bir araya geldi.

MHP lideri Devlet Bahçeli2nin konuşmasının tamamı:

Aziz Vatandaşlarım, Muhterem Antalyalılar. Değerli Dava Arkadaşlarım, Saygıdeğer Hanımefendiler, Beyefendiler, Hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Bizleri buluşturan, görüştüren, kavuşturan Cenab-ı Allah’a şükrediyorum.  Yurt içinde ve yurt dışında hayatın zorluklarına fedakârca göğüs geren tüm vatandaşlarımıza en halisane selamlarımı iletiyorum. Antalya’da hayat ve varlık mücadelesi veren her vatandaşımı bağrıma basıyorum. “Aziz Milletim Sıra Sende” temasıyla düzenlediğimiz bu son açık hava toplantımıza teşrif eden, gücümüze güç ekleyen, heyecanıyla önümüzü aydınlatan Antalyalı kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum. Yarın yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 28’inci Dönem Milletvekilliği Genel Seçimlerinin ülkemizin dirliğine, milletimizin birliğine, demokrasimizin geleceğine, insanımızın huzur ve refahına hayırlı ve kalıcı sonuçlar getirmesini Allah’tan niyaz ediyorum. Bunun yanında seçimlerin sağduyulu, sakin ve demokratik olgunlukla gerçekleşmesini diliyorum. Bugünkü toplantımızın tertip ve temininde emeği geçen tüm dava arkadaşlarımı içtenlikle kutluyorum. Hepinize hoş geldiniz, safalar getirdiniz diyorum.

YENİ TÜRKİYE’NİN TEMELLERİNİ ATIYORUZ

Değerli Kardeşlerim, Değerli Dava Arkadaşlarım, Tarihi bir günün arifesindeyiz.

Yarın sandığa gideceğiz, demokratik hakkımız ve vatandaşlık görevimizi doğrudan doğruya yerine getireceğiz. Her vatandaşımdan özellikle ricamdır, mutlaka sandığa gidiniz, mutlaka oyunuzu kullanınız, elbette kaderinize ve geleceğinize kararlılıkla sahip çıkınız. Aynı zamanda bugün Cumhurbaşkanlığı ve 28’inci Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinin siyasi kampanya dönemine son noktayı koyuyoruz.  24 Nisan 2023 tarihinde Kastamonu ile başlayan ve Antalya’yla birlikte 23’üncüsünü yaptığımız açık hava toplantı sürecimizi tamamlıyoruz. Sizlere hitap ettikten sonra artık Ankara’ya döneceğiz. Oyumuzu da Ankara’da kullanıp seçim sonuçlarını anbean takip edeceğiz. Yeni yüzyılın içindeyiz. Yeni bir hayatın eşiğindeyiz. Yeni Türkiye’nin temellerini atıyoruz. “Gelenin Türk Asrı, Geleceğin Gücünün Türkiye” olduğu inancındayız. Türkiye’mizi daha da büyütüp zenginleştirecek hazırlıklarımız vardır. Türkiye’mizi daha da yükseltecek hedeflerimiz vardır.

ANNELERİMİZ GELECEĞİN MUHTEREM MİMARLARIDIR

Milli birlik ve dayanışma azmimizi daha da perçinleyecek heyecanımız vardır. Yarın Anneler Günü’nü kutlayacağız. Milletimizin gelecekte var olabilmesi, nesillerin sağlıklı, şuurlu ve milli bir zihniyetle yetişmeleri öncelikle ailelerinden alacakları eğitime ve terbiyeye bağlı olacaktır. Bu itibarla, annelerimiz geleceğin muhterem mimarlarıdır. “Cennet annelerin ayakları altındadır” kutlu seslenişi anneliğe verilen mukaddes değerin de işaretidir. Elbette, elleri öpülesi annelerimizi yılın bir gününde hatırlamamız ve anmamız asla doğru değildir. Onlara, yaşadığımız müddetçe en değerli hazinemiz olarak bakmamız, hürmetle yaklaşmamız öncelikli manevi sorumluluklarımız arasında yer almalıdır. Yemeyen yediren, giymeyen giydiren, göz nuruyla, binbir emekle bizleri büyüten annelerimizin Anneler Günü’nü can-ı gönülden tebrik ediyorum. Elleri öpülesi şehit analarımıza saygılarımı sunuyor, her zaman yanlarında olduğumuzu bu vesileyle ifade etmek istiyorum. Annelerimizin gözünden yaş akmasın. Annelerimiz ciğeri yanmasın, çocuklarımız yetim kalmasın. Anneliğin şerefi bir insanlık şerefidir ve bu şerefi çiğneyen vandallara yarın şans tanınmasın, fırsat verilmesin.

14 Mayıs 2023 Pazar gününe saatler kaldı, şimdi sizlere soruyorum:

√ Sandığa gitmeye hazır mısınız? (Evet)

√ Oyunuzu kullanacak mısınız? (Evet)

√ Mührü elinize aldığınızda hem Milliyetçi Hareket Partisi’ne hem de Cumhurbaşkanımız ve Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a oyunuzu verecek misiniz? (Evet)

√ Terör ittifakını sandığa gömecek misiniz? (Evet)

√ Kararlı mısınız? Söz veriyor musunuz? Bir miyiz? Beraber miyiz? (Evet)

YA  KÜRESEL OYUNLARA BOYUN EĞEREK HER TÜRLÜ ZİLLETE KATLANACAĞIZ. YA DA MİLLİ BİRLİK VE KARDEŞLİĞİN SEVDALISI MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ VE CUMHUR İTTİFAKI’NA DESTEK VERECEĞİZ

Sizleri yürekten kutluyorum. Antalya’ya sonuna kadar güveniyorum. Ya onurlu ve huzurlu bağımsız bir millet olarak yaşayacağız, Ya da küresel oyunlara boyun eğerek her türlü zillete katlanacağız. Ya işbirlikçilerin, ihanet lobisinin, Türk ve Türkiye düşmanlarının tahriklerine ve mütecaviz emellerine boyun eğeceğiz. Ya da milli kimliğin güvencesi, milli devletin savunucusu, milli birlik ve kardeşliğin sevdalısı Milliyetçi Hareket Partisi ve Cumhur İttifakı’na destek vereceğiz. İnanıyorum ki Antalyalı kardeşlerim, sorunlara başkent Ankara’dan bakan; Meseleleri Türkçe okuyan; Milli Mücadele ruhunu taşıyan; Cumhuriyet değerlerine sahip; İnançlara saygılı, insan onuruna bağlı, milli ve manevi değerleri özümsemiş Milliyetçi Hareket Partisi ve Cumhur İttifakı’nı sahiplenecektir.

LİDER ÜLKE TÜRKİYE’YE ULAŞMAK İÇİN YARIN KİLİT ÖNEMDEDİR

Doğru Zaman, Doğru Adam, 14 Mayıs’ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan. Hamd olsun gelişmeler de bu yöndedir. Türk ve Türkiye Yüzyılı hedefleri için cumhurun zaferi milli bir zarurettir. Lider Ülke Türkiye’ye ulaşmak için yarın kilit önemdedir. Ortak paydamız, vatan ve bayrak sevgisidir. Türkiye Cumhuriyeti’nin 100’üncü yıldönümü yeni bir demokratik şahlanışa sahne olmalıdır.

Yolumuzu kesmek istiyorlar, müsaade etmeyiniz. Yürüyüşümüzü durdurmak istiyorlar, müsamaha göstermeyiniz. Milletimizi etnik ve mezhep temelinde ayrıştırmak istiyorlar, fırsat vermeyiniz. Ülkemizi küresel emperyalizmin denetim ve kontrolüne sokmak istiyorlar, imkan tanımayınız. Özerk yönetimin, federasyonun, Kürdistan’ın önünü açmak, bölünmüş ve parçalanmış bir Türkiye’nin oluşmasını istiyorlar, asla tahammül etmeyiniz. Bu kapsamda Aziz Milletim Sıra Sende, diyorum. Antalyalı Kardeşlerim Söz, Sıra ve Yetki Hepinizde.

HDP NEYSE CHP VE İP AYNISIDIR

Geldiğimiz bu aşamada HDP neyse CHP ve İP aynısıdır. Aralarında hiçbir fark kalmamıştır. Yeşil Sol Parti demek CHP ve İP demektir. PKK hepsini birden ele geçirmiştir. Samimiyetle uyarıyorum, CHP’ye ve İP’e oy veren kardeşlerimizin dikkatini çekiyorum: Kemal Kılıçdaroğlu’na verilecek her oy Kandil’e gidecek, teröristlere can simidi olacaktır. Kemal Kılıçdaroğlu’na verilecek her oy saldırı, suikast ve kanlı eylemlere hizmet edecektir. CHP’ye ve İP’e verilecek her oy Türkiye’nin önünü kesecek, Türk milletinin tarihi yürüyüşünü sekteye uğratacaktır. İnanıyorum ki, Antalya bu vebale ortak olmaz, olamaz.

KÜRESEL EMPERYALİZM ZİLLET İTTİFAKINI ELE GEÇİRMİŞTİR

Antalya PKK’nın gölgesine saklanan, FETÖ’nün maskesini takan Kılıçdaroğlu’na olur vermez, veremez. Hiç kuşku yok ki, zillet ittifakı terör örgütleriyle aynı karede, aynı hizada, aynı gayededir. Küresel emperyalizm zillet ittifakını ele geçirmiştir. Yeminli Türkiye düşmanları umudunu zillet ittifakına bağlamıştır. Antalya bu yürek yaralayıcı siyaset anlayışına nasıl sabır gösterecektir?

TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİNE UTANMADAN İFTİRA ATMIŞTIR

Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, terörist Demirtaş’ı serbest bırakacağını vaat etmiştir. Bu teröriste “şeref madalyası takacağım” demiştir. YPG’nin vatanını koruyan örgüt olduğunu söylemiştir. Türkiye’nin beka sorunu olmadığını, asıl devletin beka sorununa dönüştüğünü namertçe ileri sürmüştür. Türk milliyetçiliğine utanmadan iftira atmıştır. Üstelik toplumu böldüğünü, iç düşman yarattığını, kutuplaştırdığını ve ilkel olduğunu ifade edecek kadar akıl ve zeka ölçülerinden kopmuştur. Türklüğü Anayasa’dan çıkarma sözü verenlerle can ciğer kuzu sarması olmuştur. Kılıçdaroğlu Anayasa’nın 66’ıncı maddesinde ifade edilen, “Türk Devletine vatandaşlık bağı ile bağlı olan herkes Türktür.” çerçevesindeki Türk vatandaşlığı tanımından rahatsızlığını göstermiştir. Kapsayıcı ve kuşatıcı bir vatandaşlık tarifinden yana olduğunu iddia etmiştir. Yani Türk’lüğü düşman gören bir şahıs Cumhurbaşkanı adayıdır. Ahlaklı insan sorumluluk duygusu yüksek insandır.

ZİLLET İTTİFAKINDA NE AHLAK NE DE SORUMLULUK DUYGUSU VARDIR

Sürekli yalan söyleyen, milleti aldatan bir ittifak ve bu ittifakın adayı karşımızdadır. Biliniz ki, yalandan vergi alınmış olsaydı, zillet ittifakını oluşturan partilerin hepsi iflas bayrağını teker teker çekerlerdi.

KILIÇDAROĞLU’NUN CUMHURİYETLE SORUNU VARDIR

Kılıçdaroğlu’nun Cumhuriyetle sorunu vardır. Kılıçdaroğlu’nun Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile sorunu ağırdır. Irak ve Suriye tezkerelerine hayır diyerek PKK’nın emellerine hizmet eden bir şahıstan Türkiye Cumhurbaşkanı olamaz. Bölücü teröristlerin desteğini alan, İstiklal Marşımıza, al bayrağımıza, üniter devlet yapımıza ve milli kimliğimize husumet besleyenlerle ortaklık kuran bir şahıstan cumhura baş olamaz, olmamalıdır. “Türkiye maalesef Azerbaycan’a yardım ediyor” diyen bir partiden Türkiye’ye hayır gelmez. Antalya böylesi bir bölücü işbirliğini affetmeyecek, yarın bunun hesabını Kılıçdaroğlu’ndan ve zillet partilerinden birer birer soracak, burunlarından fitil fitil getirecektir.

KILIÇDAROĞLU TERÖRİST DEMİRTAŞ’A SİPER OLMUŞTUR

Terörist Demirtaş, İmralı canisinin heykelini dikeceklerini söylüyordu. 6-8 Ekim olaylarında 51 kişinin ölümüne neden olmuştu. Kılıçdaroğlu terörist Demirtaş’a siper olmuştur.  Haine merhamet mazluma ihanettir. Teröriste acımak milli birlik ve kardeşliğimizi yok saymaktır. Şerefin tavizi olmaz, namusun tavizi olmaz, bunlarla mündemiç vatanın tavizi olmaz, milletin tavizi olmaz, devletin teslim olması diye bir şey söz konusu olamaz.

BEŞ KURUŞA VATAN SATAN, ÜÇ KURUŞA KÖLE, BİR DOLARA DA HAİN OLUR

Nefsine yenilen iki dünyasını da kaybeder. Bugüne kadar, Türk milleti köleliği, zilleti, hezimeti, meskeneti, teslimiyeti, istila heveslerini elinin tersiyle itmiş, her defasında kafasını ezmiştir. Millet bizimledir, zafer sabredenlerindir, sefer bizden, gayret bizden, mücadele bizden, takdir Yüce Allah’tandır, taltif Antalya’dandır. Antalya sevdalılarını mahcup etmeyecektir. Bölücüye, teröriste, vandallara, vatansızlara, milliyetsizlere, iblis piyonlarına, yıkım müteahhitlerine, zillet ittifakına bırakılacak ne ülkemiz ne de yurdumuz vardır. Maalesef ve aleni şekilde görülüyor ki, CHP ve İP yönetimi PKK’yla sadece ittifak halinde değil, bu bölücü ve cani örgütün yedeği haline gelmişlerdir.

Sorarım sizlere;

√ Karşımızdaki bu tablo bir zillet midir? (Evet)

√ Olan biten tüm bu çirkinlikler vatana ve millete ihanet midir? (Evet)

√ CHP’ye, İP’e ve diğerlerine demokratik bedeli ödetmek milli iradenin adaleti midir? (Evet)

Bir kez daha söyleyiniz, bir kez daha açık açık şu sorumlarıma cevap veriniz:

√ Zulme, zillete, zalimlere ve zelil projelere karşı Milliyetçi Hareket Partisi’nin yanında mısınız? (Evet)

√ Üç hilale oy verecek misiniz? (Evet)

√ Antalya milletvekili adaylarımızı TBMM’ne gönderecek misiniz? (Evet)

√Cumhur İttifakı’nın yanında mısınız? (Evet)

√ Cumhurbaşkanımız ve Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a sonuna kadar oyunuzla, iradenizle sahip çıkacak mısınız? (Evet)

Ortak değerimiz, “Ne Mutlu Türküm Diyene” haykırışıdır. Ortak noktamız, Türkçe seslenebilmektir. Şu anda bahçesinde, tarlasında emek veren, ter döken Antalyalı kardeşim gelin birlikte olalım. Şu anda bir Antalya Otelinde turistlere hizmet vererek ekmeğini kazanan vatan evladı gelin birlikte yürüyelim. Şu anda kamyonunu süren şoför kardeşim, helal kazancının peşinde olan esnaf kardeşim, yaylasında hayal kuran Yörük kardeşim, gelin hevesle ve heyecanla Türk ve Türkiye Yüzyılına kucak açalım. Şu anda bir umut kapısı arayan emeklimiz, işsizimiz, memurumuz, gençlerimiz, gelin Türkiye’ye birlikte sahip çıkmak için tek yürek olalım. O halde bunların yolu, yarın tertemiz ellerinizle sandıkta üç hilale ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a vuracağınız evet mühründen geçmektedir.

Soruyorum sizlere;

√ Sandığın başında elinize aldığınız Evet mührünü üç hilale basacak mısınız? (Evet)

√ Evet mührünü Recep Tayyip Erdoğan’a basacak mısınız? (Evet)

Sandığın önüne gittiğinizde tarihi bir tercih yapacaksınız. Ve eminim ki;

Huzur için, güvenlik için, barış için “MHP’ye ve Recep Tayyip Erdoğan’a evet” diyeceksiniz.

Şeref için, haysiyet için, kudret için “MHP’ye ve Recep Tayyip Erdoğan’a evet” diyeceksiniz.

Birlik için, dirlik için, kardeşlik için “MHP’ye ve Recep Tayyip Erdoğan’a evet” diyeceksiniz.

Ekonomik refah için, sosyal adalet için, büyüyen Türkiye için, yükselen milli ruh için “MHP’ye, Recep Tayyip Erdoğan’a ve Cumhur İttifakı’na evet” diyeceksiniz.

“Devlet ve Milletiyle, Hep Birlikte ve Her Şeyden Önce Türkiye.” Yeni Türkiye, Yeni Hayat, Hep Birlikte Kurarız.”  “Milli Birlik ve Kardeşlikle Hep Birlikte Yaşarız.” Bugüne İstikrar, Yarına Huzur Diyorsak, Hep Birlikte Başarırız. Engelleri, Zorlukları Hep Birlikte Aşarız. “Devletin Gücü Milletin Ferasetiyle Hep Birlikte Yaparız.” Cumhuriyet’in Yeni Yüzyılında Güçlü Devleti Hep Birlikte İhya EDERİZ.

KILIÇDAROĞLU EMPERYALİZMİN AĞINA TAKILMIŞ, HİTABINDA TÜRKİYE’Yİ TESLİM ETMEK İÇİN PUSUYA YATMIŞTIR

Aziz Antalyalı Kardeşlerim, Değerli Dava Arkadaşlarım, Bir terörist çıkıp demiş ki: “14 Mayıs’ta sadece Cumhurbaşkanı değil, sistem de değişecek.” Yine bir başka terörist adeta kin ve nefretini kusarak şöyle konuşmuş: “Türkiye’nin Suriye ve Irak’tan geri çekilmesini sağlayacağız.” İngiliz The Economist Dergisi, muhalefetin iktidar olması halinde güney sınırlarımız boyunca bir terör koridorunun açılacağını, Türk dış politikasının tamamen değişeceğini, S-400 Hava ve Savunma Füze Sistemi’nin de depoya alınıp çürümeye bırakılacağını iddia etmiş. Kılıçdaroğlu ABD’yi selamlamak amacıyla Rusya’yı hedef almış, son günlerdeki rezil montajlardan, ahlaksız kumpaslardan bu ülkeyi sorumlu tutmuştur. Rusya yönetimi de bu iddiayı reddetmiştir. Kılıçdaroğlu emperyalizmin ağına takılmış, hitabında Türkiye’yi teslim etmek için pusuya yatmıştır. Türkiye’nin Doğu ile Batı arasındaki dengeli politikası sömürgeleşmiş Kılıçdaroğlu’nu çılgına çevirmektedir. Bunu gelsin de Antalya’da söylesin. Sebze üreticilerimizin gözüne baka baka, turizm sektöründe faaliyet gösteren işadamlarımızın huzurunda yüreği yetiyorsa anlatsın.

KILIÇDAROĞLU İHRACATIMIZA DARBE VURMAK İÇİN TETİKTE BEKLEMEKTEDİR

Kılıçdaroğlu turizm sektörüne zarar vermek için elinden geleni ardına koymamaktadır. CHP’nin başına kasetle oturan bu şaibeli şahıs, yeni bir kaset skandalıyla bir Cumhurbaşkanı adayının çekilmesine hizmet etmiştir. CHP yönetimi kulislerin ve kara kampanyaların eline düşmüştür. Bu çerçevede yedi düvel yarına odaklanmıştır. Haçlı bakiyeleri 14 Mayıs için senaryo geliştirip son kozlarını oynamaktadır. Ne kadar Türk ve İslam düşmanı varsa zalimlerin paravan Cumhurbaşkanı Kılıçdaroğlu’nun arkasında durmaktadır. Terörü aklamaya, arkalamaya, arındırmaya ve asıl maksadını saklamaya niyetlenen ülkeler 14 Mayıs için muhal boş hayal kurmaktadır.

HAKKINDAN VAZGEÇMİŞ BİR TÜRKİYE’NİN ÖZLEMİNİ ÇEKİYORLAR

İçine kapanmış, iç meselelere gömülmüş, etnik ve mezhep bölünmesine düşmüş, tarihi ve kültürel iddialarından kopmuş bir Türkiye için ayin yapıyorlar. Ancak hevesleri boşuna, çabaları beyhudedir. Çünkü sıra ve söz aziz milletimizdedir. Teröristin hükmü Türkiye’ye geçemez. Bebek katillerinin telkin ve temennileriyle yaprak bile kımıldayamaz.

KÜRESEL EMPERYALİZMİN BORUSU TÜRK VATANINDA ÖTEMEZ

Karşımıza kim gelirse gelsin, nasıl bir güce ve imkâna sahip olursa olsun, son nefesimize, son damla kanımıza kadar milli şerefimizi, milli varlığımızı, istiklal ve istikbal haklarımızı gözü kara şekilde koruyacağız. Biz Türkiye’yi yolda bulmadık, zillete ve destekçilerine bırakmayacağız. Güvencemiz Antalya’dır. Gücümüz Türk milletinin eşsiz iradesidir. Başaramazlar, Türkiye’ye diz çöktüremezler. Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem ezberleriyle ülkemizi siyasi istikrarsızlık yıllarına geri götüremezler. Cumhurbaşkanı yardımcı sayısının her gün arttığı dokuz başlı zillet korkuluğuna Antalya tahammül etmez, geçit vermez.

ZİLLET İTTİFAKININ TEK YAPTIĞI KOLTUK VE MAKAM TAKSİMİDİR

İşleri güçleri rant takviyesi, ikbal tahkimidir. Tek bir projeleri yoktur. Gündeme ve geleceğe dönük tek bir mesajları, hazırlıkları, üstelik heyecan ve birikimleri yoktur. Türkiye’de istikrar Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’yle sağlanmıştır. Geride kalan yaklaşık beş yıllık dönemde ülkemizin karşılaştığı ağır sorun ve saldırılar Parlamenter Sistemin egemenliğinde gerçekleşmiş olsaydı hiç birinin altından kalkamaz, üstesinden gelemezdik. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin kazanımları sayesinde, devletin ve hükümetin tesirli mücadelesiyle krizlere zamanında mukavemet edilmiştir. Siyasi ve ekonomik operasyonlara her anlamda direnç gösterilmiştir. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi güvenlik, refah, huzur ve barış iklimini derinleştirmiş; kuvvetler ayrımını netleştirmiştir. Kazanan Türkiye olmuştur. CHP’sinden İP’ine varıncaya kadar koalisyon dönemlerine övgüler düzen siyasi zihniyetler milletimizin ve ülkemizin muntazam gerçekleriyle ters düşen aymazlardır. Bunlar iş bilmez, yol bilmez, erdem bilmez, ahlak bilmez. Akıntıya karşı kürek çekmek nafiledir. Güneşi balçıkla sıvamaya çalışmak akılsızlıktır.

Soruyorum sizlere:

√ Türkiye düşmanlarına karşı bir miyiz? (Evet)

√ Terör örgütlerine, emperyalizmin oyunlarına karşı beraber miyiz? (Evet)

√ Milli birliğimizi, ebedi kardeşliğimizi birlikte savunacak mıyız? (Evet)

√ MHP’ye evet mi? Cumhur İttifakı’na evet mi? Recep Tayyip Erdoğan’a evet mi? (Evet)

√ Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ne tam destek, sonuna kadar destek veriyor muyuz? (Evet)

√ Türkiye üzerinde hesap yapan iç ve dış mihrakları, tarihimizi yargılayan, milletimizi sorgulayan, varlığımızı kabullenemeyen zalimleri mahvı perişan edecek misiniz? (Evet)

NE YAPARLARSA YAPSINLAR, BEYHUDEDİR

Bu evetlerin yol göstericiliğiyle Türk ve Türkiye Yüzyılına hep birlikte ulaşacağız. Ülkemizi boyunduruk altına almayı planlayanlara hep beraber duvar öreceğiz. Can pahasına da olsa Türkiye’mize sahip çıkacağız. PKK’nın elebaşlarından terörist Mustafa Karasu “AK Parti’yle MHP’yi yıkmalıyız, yoksa bizi yok edecekler” dedi mi demedi mi? Elbette dedi. İnşallah bunları sadece yıkmakla kalmayacağız, kökünü kazıyacağız. PKK, zillet ittifakına destek veriyor mu? Hem de açık şekilde arkasında duruyor, terör baronları gizlemeye ihtiyaç duymadan destek mesajlarını ardı arkasına paylaşıyor. PKK, YPG, FETÖ, DHKP-C, DEAŞ, Rum ve Ermeni diasporası AK Partiyle MHP’nin zaafını kolluyorlar mı? Evet kolluyorlar. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ne saldırıyorlar mı? Evet bunu da yapıyorlar. Ne yaparlarsa yapsınlar, beyhudedir. Makus sondan hiçbirisi kurtulamayacaktır.

Şimdi size soruyorum:

14 Mayıs’ta sandığa gittiğinizde;

√  Vatana sahip çıkacak mısınız? (Evet)

√  Bayrağa sahip çıkacak mısınız? (Evet)

√ Türkiye’ye sahip çıkacak mısınız? (Evet)

√ Hakkınıza, haysiyetinize, hukukunuza sahip çıkacak mısınız? (Evet)

CUMHUR İTTİFAKI İSTİKLALİN KORUYUCUSU, İSTİKBALİN MİMARIDIR

14 Mayıs’tan sonra, yasama faaliyetlerine etkinlik kazandırmak, denge ve denetim işlevinin teminatı olmak için Milliyetçi Hareket Partisi’nin TBMM’de yüksek bir temsil gücü elde etmesi hayatî önemdedir. Cumhur İttifakı Türkiye’nin huzurlu, güvenli yönetimi için vardır. Cumhur İttifakı istiklalin koruyucusu, istikbalin mimarıdır.  Mecliste güçlü bir Milliyetçi Hareket Partisi ve Cumhur İttifakı, dünyada güçlü bir Türkiye demektir.  Milliyetçi Hareket Partisi ve Cumhur İttifakı güçlü ise vatandaşımızın karnı tok, başı dik, alnı açıktır. Milliyetçi Hareket Partisi ve Cumhur İttifakı güçlü ise demokrasi güvence altındadır. Milliyetçi Hareket Partisi ve Cumhur İttifakı güçlü ise “Lider Ülke Türkiye” hedefi, “Türk ve Türkiye Yüzyılı” vizyonu Allah’ın izniyle gerçekleşecektir. Milletimize hangi sözü vermişsek 27’inci Dönem TBMM’de yerine getirdik. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin geride kalan yaklaşık beş yıllık uygulama döneminde, Cumhur İttifakı olarak kronik sorunlara neşter vurduk. Çözümsüz gibi duran tüm sorunları çözmeyi başardık.

CUMHUR İTTİFAKI’NIN UMUT OLDUĞUNU GÖSTERDİK

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin muktedir ve müstesna kazanımlarıyla ülkemizin önünün açılmasına gururla şahit olduk. Aynısını 28’inci Dönem TBMM’de de yapacağız. Sizlerin desteğiyle mutlaka başaracağız. Cumhuriyet’in 100’üncü yıldönümünde milletimize 100 sözümüz vardır ve hepsini de Allah’ın izniyle gerçekleştirmeye kararlıyız. Elbette yapacağız, birlikte başaracağız. Herkese elimizi uzatıyoruz. Çağrımız birliğe, dirliğe ve kardeşliğedir. Çağrımız, önce ülkem ve milletim diyen her kardeşimedir. Çağrımız, bu millet, bu vatan, bu bayrak benim diyen her kardeşimedir. Çağrımız, milli birlik ve huzurlu yarınlara ulaşmak isteyen her kardeşimedir. Çağrımız, her insanımızı kardeş, her yöremizi aziz bilen Türkiye sevdalılarınadır. Paylaşılacak vatanım, vazgeçilecek insanım yok diyen her vatan evladıyla kaderimiz birdir. Biz birlikte Türkiye’yiz diyen herkes bizim özbeöz kardeşimizdir. Antalya milletvekili adaylarımıza ve Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a çok güçlü desteğinizi bekliyorum. Aziz milletimi, Antalyalı kardeşlerimi saygılarımla selamlıyorum. Hepinize şükranlarımı sunuyorum. Aziz Milletim Sıra Sende diyorum. Devlet ve Milletiyle, Hep Birlikte ve Her Şeyden Önce Türkiye. Yolunuz, bahtınız ve alnınız açık olsun.

Sizleri Cenab-ı Allah’a emanet ediyorum. Sağ olun, var olun. Ne Mutlu Türk’üm Diyene.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL