Manşet Siyaset

MHP’li Osmanağaoğlu: Birilerinin beceriksizliğinin faturasını İzmirlinin ödemesine izin vermeyeceğiz

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreter Yardımcısı Tamer Osmanağaoğlu, Cumhur İttifakı Belediye Meclis Üyelerinin Katılımıyla İzmir’de Gerçekleştirilen Programda konuşma yaptı. “Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da birilerinin beceriksizliğinin faturasını İzmirlinin..

MHP’li Osmanağaoğlu: Birilerinin beceriksizliğinin faturasını İzmirlinin ödemesine izin vermeyeceğiz

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreter Yardımcısı Tamer Osmanağaoğlu, Cumhur İttifakı Belediye Meclis Üyelerinin Katılımıyla İzmir’de Gerçekleştirilen Programda konuşma yaptı. “Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da birilerinin beceriksizliğinin faturasını İzmirlinin ödememesi için elimizden gayreti göstermek en önemli sorumluluklarımızdan olacaktır.” Dedi.

MHP’li Osmanağaoğlu: Birilerinin beceriksizliğinin faturasını İzmirlinin ödemesine izin vermeyeceğiz

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreter Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, Cumhur İttifakı Belediye Meclis Üyelerinin Katılımıyla İzmir’de Gerçekleştirilen Programda konuşma yaptı. MHP’li Osmanağaoğlu İzmir’e hizmetsizliğin bedelini İzmirlilerin ödemesine Milliyetçi Hareket Partisi ve Cumhur İttifakı’nın izin vermeyeceğini belirtti.

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinin demokrasi sınavı olduğunu söyleyen MHP’li Osmanağaoğlu, “31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri Türk milletinin anlının akıyla geçtiği bir demokrasi sınavı olmuş, İzmir Hamza Dağ Bey başta olmak üzere tüm Belediye Başkan Adaylarımız ve teşkilatlarımızla birlikte kendine yakışır bir seçim sürecini geride bırakmıştır. Bugün burada olan her İzmir sevdalısının İzmir’e duyduğu muhabbetin, İzmir ile ilgili hayallerinin, İzmirliye olan borcunun sorumluluğunu bundan sonra da Belediye Meclisi salonlarında yerine getireceğinden hiçbir şüphem yoktur. Milletimizin 31 Martta bize bir görev tevdi etmiştir.” İfadelerini kullandı.

MHP’li Tamer Osmanağaoğlu’nun konuşmasının tamamı:

Saygıdeğer Milletvekillerim, Kıymetli İl Başkanlarım, Değerli Belediye Meclis Üyelerim hepinizi saygı ve muhabbetlerimle selamlıyorum. Sözlerimin başında; geride bıraktığımız seçim maratonunda, emeğiyle, gönlüyle, özverisiyle İzmir için elindeki tüm dinamikleri seferber ederek canla başla çalışan tüm Milliyetçi Hareket Partisi Teşkilat mensuplarımıza, Ak Partinin tüm teşkilat kademelerine bir kez de sizlerin huzurunda teşekkürlerimi sunuyorum. Yine sözlerimin başında; buraya hareket etmeden önce ziyaret edip hayır dualarını aldığım, Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin siz değerli hemşerilerime olan selamlarını ve muhabbetlerini arz etmek isterim.

İZMİRLİ HEMŞERİLERİMİZİN TAKDİRİ BAŞIMIZIN TACIDIR

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri Türk milletinin anlının akıyla geçtiği bir demokrasi sınavı olmuş, İzmir Hamza Dağ Bey başta olmak üzere tüm Belediye Başkan Adaylarımız ve teşkilatlarımızla birlikte kendine yakışır bir seçim sürecini geride bırakmıştır. Bugün burada olan her İzmir sevdalısının İzmir’e duyduğu muhabbetin, İzmir ile ilgili hayallerinin, İzmirliye olan borcunun sorumluluğunu bundan sonra da Belediye Meclisi salonlarında yerine getireceğinden hiçbir şüphem yoktur. Milletimizin 31 Martta bize bir görev tevdi etmiştir. İzmir’in haklarını kollama görevini bizlere vermiş, İzmir’in çıkarlarını dönemsel bir zafer sarhoşluğuyla yok sayma niyetinde olanlara karşı koruma mesuliyetini bizlerin üzerine yüklemiştir.  Açık bir yüreklilikle ifade etmem gerekir ki; milletimizin beklentisi siyasetimizin temeli, İzmirli hemşerilerimizin takdiri başımızın tacıdır.

İZMİR YILLARDIR ÇÖZÜM BEKLEYEN, ÇÖZÜLMEDİKÇE BÜYÜYEN, BÜYÜDÜKÇE ÇEŞİTLENEN SORUNLAR YUMAĞI İLE KARŞI KARŞIYA

Dün olduğu gibi bugün de; İzmir Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere tüm ilçe belediyelerimizde İzmirlinin olanın yine İzmirli’ ye hakça dağıtılması, kaynakların verimli kullanılması, İzmir’in sorunlarının gündeme getirilmesi hususlarında en ufak bir tereddüde düşmeyeceğinizden eminim. Çünkü Milliyetçi Hareket Partisi ve Cumhur İttifakının İzmir’e atfettiği anlam “karşılıksız sevgi, çıkarsız mensubiyet, samimi bir aidiyetten başkası değildir.

Kıymetli Milletvekillerim, Saygıdeğer İl Başkanlarım, Değerli Belediye Meclis Üyelerim; İzmir yıllardır çözüm bekleyen, çözülmedikçe büyüyen, büyüdükçe çeşitlenen sorunlar yumağı ile karşı karşıyadır. Şüphesiz önceliğimiz bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bu sorunların bir an önce çözüme kavuşturulması ve İzmir’in gelecek 50 yılına hatta 100 yılına hitap edecek projelerin İzmir’e kazandırılması olacaktır. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da birilerinin beceriksizliğinin faturasını İzmirlinin ödememesi için elimizden gayreti göstermek en önemli sorumluluklarımızdan olacaktır.

İZMİR RUHU SANDIKLARDAN ÇIKMAMIŞTIR

Sandıktan çıkan hiçbir sonuç İzmir’e olan borcumuzu ödemekten bizi alıkoyamayacaktır. Çünkü İzmir ruhu sandıklardan çıkmamıştır.  Sandıktan çıkan sonuçlara dair yapılan hiçbir yorum İzmirliye karşı olan muhabbetimizi eksiltemeyecektir. Çünkü İzmir sevdamız ağzından çıkanı kulağı duymayan bedhahların çizdiği istikametle var olmamıştır.  Sayın Hamza Dağ burada. Kıymetli İl Başkanlarımız, Milletvekillerimiz burada. Sizler buradasınız. Göreceksiniz İzmir için bu daha bir başlangıç, İzmir’i üretken belediyecilikle, gerçek belediyecilikle buluşturacağımız günün Bismillahıdır.

Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin ifade ettikleri gibi;

“Türkiye sandıkta kurulmamıştır. Türk tarihi sandıkta yazılmamıştır. Dönemsel olarak sivrilenlerin günü geldiğinde silinip gitmeleri de yaşanacak bir akıbettir.”

Yine Sayın Cumhurbaşkanımızın ifade ettikleri gibi;

“biz bitti demeden bitmeyecektir.”

Bu duygu ve düşüncelerle hepinize bir kez daha muhabbetlerimi sunuyorum. Yeni dönemin sizler için İzmir için hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Çalışmalarınızda şimdiden kolaylıklar diliyor, hepinizi Allah’a emanet ediyorum.

 

KAYNAK: Haber Merkezi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL