Güncel Manşet

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Yıldırım: PKK ve FETÖ ile ittifak yapanlar bizim milliyetçiliğimizi eleştirmesin!

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, Maziden Atiye Ahde Vefa Toplantısı’na katıldı. PKK ve FETÖ ile iş birliği içerisinde olup milliyetçilik eleştirisi yapanları eleştirdi. Yıldırım “HDP ile DEM’le PKK..

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Yıldırım: PKK ve FETÖ ile ittifak yapanlar bizim milliyetçiliğimizi eleştirmesin!

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, Maziden Atiye Ahde Vefa Toplantısı’na katıldı. PKK ve FETÖ ile iş birliği içerisinde olup milliyetçilik eleştirisi yapanları eleştirdi. Yıldırım “HDP ile DEM’le PKK ile FETÖ’ya ittifak yapıp bizim milliyetçiliğimizi, ülkücülüğümüzü eleştirmeye kalkanlar şunu iyi bilsinler ki sizlerle hesaplaşmasak kanımız kurusun, sizlerden bunun hesabını sormazsak gök girsin kızıl çıksın.” Dedi.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Yıldırım: PKK ve FETÖ ile ittifak yapanlar bizim milliyetçiliğimizi eleştirmesin!

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım İstanbul Ülkü Ocakları’nın düzenlediği Maziden Atiye Ahde Vefa Toplantısı’na katıldı. Yıldırım DEM, PKK ve FETÖ ile işbirliği yapanları sert bir dille eleştirdi. “Şunu unutmasınlar ki Ülkü Ocakları mazisinde Türklüğü ve İslamiyet’i boğmak isteyenlerle mücadele ederek binlerce şehit vermiştir ve Türk Silahlı kuvvetlerinden sonra en çok şehit veren kurum Ülkü Ocaklarıdır.” İfadelerini kullandı.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım ” HDP ile CHP ile İP’le FETÖ ile ittifak içine girmiş hainleri sindirebilmemiz asla mümkün değildir ve bunlar hala CHP’de İP’te HDP‘de FETÖ ile kol kola girerken eski Ülkü ocakları sıfatını kullanacak kadar arsız yüzsüz bir hale gelmişlerdir. Benim kadar sizlerin de içini acıtan önemli bir hadise ve HDP ile DEM’le PKK ile FETÖ’ya ittifak yapıp bizim milliyetçiliğimizi, ülkücülüğümüzü eleştirmeye kalkanlar şunu iyi bilsinler ki sizlerle hesaplaşmasak kanımız kurusun, sizlerden bunun hesabını sormazsak gök girsin kızıl çıksın.

Şunu unutmasınlar ki Ülkü Ocakları mazisinde Türklüğü ve İslamiyet’i boğmak isteyenlerle mücadele ederek binlerce şehit vermiştir ve Türk Silahlı kuvvetlerinden sonra en çok şehit veren kurum Ülkü Ocaklarıdır.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL